- Rayon
- No 16, Regular
Household, Task Wipes & Sponges
Microtek Medical Mop Head
$164.00
Wet String Mop Head Cut-end Size 16 White Rayon Disposable
SKU: 385709_CS
Categories: Household, Task Wipes & Sponges
| Weight | 9.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.2 × 11.8 × 8.6 in |
| Manufacturer | Microtek Medical |
| MPN | MN16RG-RN |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 12/CS |
| Material | Rayon |
| Color | White |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | MOPHEAD, RAYON #16 W/O FANTAIL(12/CS) |




