- Connects Any 1-2 Piece Barrier With Belt Tabs
- Woven With Extra Security and Stability
- Standard Gray
- 40 Inches
Ostomy, Ostomy Accessories
Brava® Ostomy Belt For SenSura® Mio
$107.50
Belt SenSura® Mio Brava® 40 Inch
SKU: 937579_BX
Categories: Ostomy, Ostomy Accessories
| Weight | 1.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.9 × 6.25 × 3.85 in |
| Brand or Series | SenSura® Mio Brava® |
| Manufacturer | Coloplast |
| MPN | 4237 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 15/BX |
| Material | Adjustable Fabric |
| Color | Neutral Gray |
| Country of Origin | Denmark |
| Invoice Description | BELT, OST SENSURA MIO ADJ FABRIC PLAST TAB 40" (15 |









