| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 0.25 in |
| Brand or Series | Evenup |
| Manufacturer | Fabrication Enterprises |
| MPN | 43-2090 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | SHOE LEVELER, EVENUP F/SHOE SZ 5.5-8.5 SM |
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 0.25 in |
| Brand or Series | Evenup |
| Manufacturer | Fabrication Enterprises |
| MPN | 43-2090 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | SHOE LEVELER, EVENUP F/SHOE SZ 5.5-8.5 SM |
Discounted Prices
We strive to remain cheap and affordable to ensure patients get quality services.
Customer Satisfaction
We are committed to delivering quality and vitality to our customers always.
Speedy Shipment
You deserve a partner who can deliver timely orders to meet your daily commitments.
Have Questions?
Contact us. We are happy to speak with you and assist in answering any questions.