| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.8 × 11.6 × 15.4 in |
| Manufacturer | O&M Halyard Inc |
| MPN | 42224 |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 36/CS |
| Country of Origin | Mexico |
| Invoice Description | COVER, TABLE BCK STD 60X90" (36/CS) |
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
$273.31
Back Table Cover 60 X 90 Inch
SKU: 962651_CS
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies







