| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 12 in |
| Manufacturer | O&M Halyard Inc |
| MPN | 47617 |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 60/CS |
| Material | SMS Fabric |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Mexico |
| Invoice Description | DRAPE, SURG STR MED 40"X73" (60/CS) |
“McKesson Specimen Container” has been added to your cart. View cart
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
$220.75
General Purpose Drape Medium Drape 40 W X 73 L Inch Sterile
SKU: 1157868_CS
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies





