| Weight | 1.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.4 × 9.1 × 7.5 in |
| Brand or Series | Opmi® |
| Manufacturer | Zeiss |
| MPN | 306084-0000-000 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 10/BX |
| Country of Origin | Dominican Republic |
| Invoice Description | DRAPE, SHOWER CAP 18"X13" (10/BX) 326084 |
“SurgiSafe® Absorbent Floor Mat” has been added to your cart. View cart
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
Equipment Cover Opmi®
SKU: 319544_BX
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies





