| Weight | 0.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 2.57 × 2.57 in |
| Manufacturer | O&M Halyard Inc |
| MPN | 47622 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | SMS Fabric |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Mexico |
| Invoice Description | DRAPE, SURG STR LG 76"X55" (32/CS) |
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
General Purpose Drape Large Drape 55 W X 76 L Inch Sterile
SKU: 1157869_EA
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies




