| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 16.3 × 13 in |
| Manufacturer | O&M Halyard Inc |
| MPN | 47622 |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | /CS |
| Material | SMS Fabric |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Mexico |
| Invoice Description | DRAPE, SURG STR LG 76"X55" (32/CS) |
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
General Purpose Drape Large Drape 55 W X 76 L Inch Sterile
SKU: 1157869_CS
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies





