| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 0.1 in |
| Brand or Series | ProFlex® 670 Ambidextrous |
| Manufacturer | Ergodyne |
| MPN | 16612 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | Neoprene |
| Color | Black |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | WRIST SUPPORT, AMBIDEXTROUS PROFLEX 670 W/STRAP SM |
“ProCare® Super-Lite A.F.O.Left Foot Drop Brace, One Size Fits Most Women” has been added to your cart. View cart
Immobilizers, Splints and Supports, Orthopedic, Upper Body, Wrist and Hand
Wrist Support ProFlex® 670 Ambidextrous Single Strap Neoprene Left or Right Hand Black Small
SKU: 809699_EA
Categories: Immobilizers, Splints and Supports, Orthopedic, Upper Body, Wrist and Hand





