- AMPatch style G3
- 1¼ Inches by ¾ Inch
- Rectangular
“ConvaTec® ActiveLife® Stoma Cap” has been added to your cart. View cart
Ostomy, Ostomy Accessories
Austin Medical Products Stoma Cover
$1.39
Stoma Cover
SKU: 704385_EA
Categories: Ostomy, Ostomy Accessories
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.5 × 0.1 in |
| Manufacturer | Austin Medical Products |
| MPN | 838234000813 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | PATCH, AMPATCH G3 OSTOMY 1 1/4"X3/4" RECT (50/BX) |





