- AMPatch style G3
- 1¼ Inches by ¾ Inch
- Rectangular
“Assura® EasiClose™ One-Piece Drainable Transparent Ostomy Pouch, 11 Inch Length, 15-43 mm Stoma” has been added to your cart. View cart
Ostomy, Ostomy Accessories
Austin Medical Products Stoma Cover
$69.26
Stoma Cover
SKU: 704385_BX
Categories: Ostomy, Ostomy Accessories
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4.5 × 5 in |
| Manufacturer | Austin Medical Products |
| MPN | 838234000813 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 50/BX |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | PATCH, AMPATCH G3 OSTOMY 1 1/4"X3/4" RECT (50/BX) |





