- 18 Inches by 36 Inches, blue
- Terry cloth with a snap closure
- Reusable
Apparel, Aprons, Bibs and Scrubs
Beck’s Classic Bib
$80.72
Bib Snap Closure Reusable Terry Cloth
SKU: 1125758_DZ
Categories: Apparel, Aprons, Bibs and Scrubs
| Weight | 4.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 18 in |
| Manufacturer | Beck's Classic |
| MPN | BTB1834BRR-1824S |
| Item UOM | DZ |
| Qty per sell | 12/DZ |
| Material | Terry Cloth |
| Color | Blue |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | BIB, TERRY W/SNAP CLOSURE ADLTBLU 18"X36" |





