- Connects Any 1-2 Piece Barrier With Belt Tabs
- Woven With Extra Security and Stability
- Standard Gray
- 40 Inches
“New Image™ Drainable Transparent Colostomy Pouch, 12 Inch Length, 2¼ Inch Flange” has been added to your cart. View cart
Ostomy, Ostomy / Hernia Belts
Brava® Ostomy Belt For SenSura® Mio
$7.16
Belt SenSura® Mio Brava® 40 Inch
SKU: 937579_EA
Categories: Ostomy, Ostomy / Hernia Belts
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.75 × 2.85 × 1.05 in |
| Brand or Series | SenSura® Mio Brava® |
| Manufacturer | Coloplast |
| MPN | 4237 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | Adjustable Fabric |
| Color | Neutral Gray |
| Country of Origin | Denmark |
| Invoice Description | BELT, OST SENSURA MIO ADJ FABRIC PLAST TAB 40" (15 |









