- Four-tab connection provides extra stability across the entire peristomal area
- Designed specifically for use with SenSura® Mio 2-piece barriers with belt tabs
“Premier™ One-Piece Drainable Transparent Urostomy Pouch, 9 Inch Length, 1-1/8 Inch Stoma” has been added to your cart. View cart
Ostomy, Ostomy Accessories
Brava® Ostomy Belt for SenSura® Mio
$152.04
Ostomy Belt Brava® 61 Inch
SKU: 902062_BX
Categories: Ostomy, Ostomy Accessories
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.75 × 6 × 5.75 in |
| Brand or Series | Brava® |
| Manufacturer | Coloplast |
| MPN | 4247 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 15/BX |
| Color | Gray |
| Country of Origin | Denmark |
| Invoice Description | BELT, OSTOMY SENSURA MIO 61" (15/BX) |






