- Durable to withstand the toughest of jobs
- Alcohol free
“Coloplast Gentle Rain Shampoo and Body Wash, Scented, 21 oz Pump Bottle” has been added to your cart. View cart
Personal Care, Personal Wipes, Skin Care
Dukal™ Premium Personal Wipe
$5.63
Personal Wipe Dukal™ Premium Tub Aloe / Lanolin Scented 64 Count
SKU: 768874_PK
Categories: Personal Care, Personal Wipes, Skin Care
| Weight | 1.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 5.2 × 2.9 in |
| Brand or Series | Dukal™ Premium |
| Manufacturer | Dukal |
| MPN | 7720 |
| Item UOM | PK |
| Qty per sell | 64/PK |
| Material | Heavy Duty Cross Carded Material |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | WIPE, WET PREMIUM ADLT 9"X13" (64/PK 8PK/CS) |




