- Manufactured from durable plastic for lasting use
- Fine teeth on one end and extra fine teeth on the opposite end to keep hair tangled free
- Black
Brushes, Combs & Caps, Hair Care, Personal Care
dynarex® Hair Comb, 7 Inches
$0.09
Comb Dynarex® 7 Inch Black Plastic
SKU: 826986_EA
Categories: Brushes, Combs & Caps, Hair Care, Personal Care
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.75 × 0.14 × 0.14 in |
| Brand or Series | Dynarex® |
| Manufacturer | Dynarex |
| MPN | 4883 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | COMB, HAIR BLK 7" (12/BX 120BX/CS) |







