- Highly absorbent liners for affordable, effective protection of clothing and bed linen
- Adhesive strip holds liner in place
“Seni® Lady Moderate Bladder Control Pad, 10-Inch Length” has been added to your cart. View cart
Incontinence, Liners
Dynarex® Medium Absorbency Bladder Control Pad, 4 x 11 Inch
$6.79
Bladder Control Pad Dynarex® 4 X 11 Inch Moderate Absorbency Wood Pulp / Polypropylene / Tissue Core One Size Fits Most Adult Unisex Disposable
SKU: 826635_PK
Categories: Incontinence, Liners
| Weight | 1.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 4.5 × 11.75 in |
| Brand or Series | Dynarex® |
| Manufacturer | Dynarex |
| MPN | 1335 |
| Item UOM | PK |
| Qty per sell | 25/PK |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | LINER, INCONT PANTS W/ADH TABS4X11" 21GR (25/PK 1 |









