| Weight | 11.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 14 × 9.03 in |
| Brand or Series | Extra-Gard® |
| Manufacturer | Graham Medical Products |
| MPN | 70138N |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 500/CS |
| Material | 3-Ply Tissue / Poly Backing |
| Color | Mauve |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | PRO-TOWEL, 3PLY 13 1/2"X18" MAUVE(500/CS) |
“QCS Firm Compression Knee-High Socks, X-Large, Black” has been added to your cart. View cart
Apparel, Aprons, Bibs and Scrubs
Extra-Gard Dental Bib
$48.54
Dental Bib Extra-Gard® 13-1/2 X 18 Inch Mauve NonSterile
SKU: 277336_CS
Categories: Apparel, Aprons, Bibs and Scrubs







