Designed to protect mattresses and pillows from soiling and cross-contamination
“Health Care Logistics Refrigerator / Freezer Thermometer” has been added to your cart. View cart
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
Graham Medical Products Stretcher Sheet
$13.29
Stretcher Sheet Flat Sheet 40 X 96 Inch Blue Tissue / Poly / Tissue Disposable
SKU: 971446_PK
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 6.25 in |
| Manufacturer | Graham Medical Products |
| MPN | 70332N |
| Item UOM | PK |
| Qty per sell | 12/PK |
| Material | Tissue / Poly / Tissue |
| Color | Blue |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | SHEET, STRETCHER POLUKEL BLU 40"X96" (12/PK 4PK/C |





