Complies with Consumer Product Safety Commission standards for flammability testing.
“drive™ Folding Bed Wedge” has been added to your cart. View cart
Bedding & Bed Warmers, Bedroom Aids
Halyard Pillowcase
Pillowcase Standard Blue Disposable
SKU: 172613_CS
Categories: Bedding & Bed Warmers, Bedroom Aids
| Weight | 14.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 10.75 × 11.5 in |
| Manufacturer | O&M Halyard Inc |
| MPN | 67803 |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 200/CS |
| Material | Polypropylene |
| Color | Blue |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | PILLOWCASE, BLUE 20"X29" (200/CS) |





