| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.1 × 10 × 1.15 in |
| Brand or Series | Halyard |
| Manufacturer | O&M Halyard Inc |
| MPN | 89821 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | Cotton / Polyester |
| Color | Blue / White |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | STOCKINETTE, IMPERVIOUS LG 12"X48" (25/CS) |
Cast Padding, Casting, Wound Care
Halyard Stockinette
$15.83
Stockinette Impervious Halyard 12 X 48 Inch Cotton / Polyester Sterile
SKU: 160090_EA
Categories: Cast Padding, Casting, Wound Care





