- 2-Mil Thickness
- Clear Polyethylene
- Grip-lock closing feature for convenience and reliability
Bags, Housekeeping, Reclosable Bags
McKesson Zip Closure Bag, 8 X 10 Inches
$8.44
Reclosable Bag McKesson 8 X 10 Inch Polyethylene Clear Zipper Closure
SKU: 854574_PK
Categories: Bags, Housekeeping, Reclosable Bags
| Weight | 1.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 8.2 × 1.2 in |
| Brand or Series | McKesson |
| Manufacturer | McKesson Brand |
| MPN | 4581 |
| Item UOM | PK |
| Qty per sell | 1/PK |
| Material | Polyethylene |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | BAG, ZIP LOCK 8X10" (100/PK 10PK/BX 3BX/CS) |































