- Freshens air and disperses airborne malodors often associated with sick rooms
- Spray and odoriferousness dissipates
- Nonaerosol delivery
Cleaners & Deodorizers, Household
Medi-aire® Fresh Air Scent Odor Neutralizer, 1 oz. Spray Bottle
$4.69
Odor Neutralizer Medi-aire®
SKU: 209764_EA
Categories: Cleaners & Deodorizers, Household
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.3 × 1.3 × 4.2 in |
| Brand or Series | Medi-aire® |
| Manufacturer | Bard |
| MPN | 7000A |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Invoice Description | AIR FRESHENER, ODOR ELIMINATOR FRESH AIR 1OZ (48/CS) |













