- Freshens air and disperses airborne malodors often associated with sick rooms
- Spray and odoriferousness dissipates
- Nonaerosol delivery
“Kimberly Clark WypAll L30 Towels, Light-Duty” has been added to your cart. View cart
Cleaners & Deodorizers, Household
Medi-aire® Odor Neutralizer, 8 oz. Spray Bottle
$259.44
Odor Neutralizer Medi-aire®
SKU: 237465_CS
Categories: Cleaners & Deodorizers, Household
| Weight | 7.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 6.6 × 8.1 in |
| Brand or Series | Medi-aire® |
| Manufacturer | Bard |
| MPN | 7018A |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 12/CS |
| Invoice Description | AIR FRESHENER, ODOR ELIM W/PUMP FRESH AIR 8OZ(12/C BARD |













