- Elastic laces stretch, making it easier to get your laced shoes on and off
- 32 Inches long
“McKesson Classic Style Light & Cool Surgical Mask, Blue” has been added to your cart. View cart
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.25 × 2.5 × 0.5 in |
| Manufacturer | Nova Ortho-Med |
| MPN | PA-1005 |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | Elastic |
| Color | Black |
| Invoice Description | SHOELACE, ELAS BLK 32" |







