- Soft elastic leg openings
- Designed to be laundered like normal underwear and worn many times
- Large size easily identified with brown waistband
Incontinence, Underwear
Prevail® Unisex Knit Pant, Large
$1.57
Prevail® Knit Pant Unisex Knit Weave Large Pull On Reusable
SKU: 537648_EA
Categories: Incontinence, Underwear
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 6 × 1 in |
| Brand or Series | Prevail® |
| Manufacturer | First Quality |
| MPN | MESHLG |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Material | Knit Weave |
| Color | Brown |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | PANTS, MESH LG 34"-45" LF |







