- Pull on and off design allows the wearer to put on and take off like regular underwear
Incontinence, Underwear
ProCare™ Moderate to Maximum Absorbent Underwear, Large
$38.23
Unisex Adult Absorbent Underwear ProCare™ Pull On with Tear Away Seams Large Disposable Moderate Absorbency
SKU: 1133927_CS
Categories: Incontinence, Underwear
| Weight | 9.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 12.4 × 12.6 in |
| Brand or Series | ProCare™ |
| Manufacturer | First Quality |
| MPN | CRU-513 |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 72/CS |
| Color | White |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | UNDERWEAR, PROTECTIVE PROCARE LG SZ44"-58" (18/BG 4BG/CS) |















