- Pull on and off design allows the wearer to put on and take off like regular underwear
Incontinence, Underwear
ProCare™ Moderate to Maximum Absorbent Underwear, Large
$9.56
Unisex Adult Absorbent Underwear ProCare™ Pull On with Tear Away Seams Large Disposable Moderate Absorbency
SKU: 1133927_BG
Categories: Incontinence, Underwear
| Weight | 1.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.25 × 5.5 × 8 in |
| Brand or Series | ProCare™ |
| Manufacturer | First Quality |
| MPN | CRU-513 |
| Item UOM | BG |
| Qty per sell | 18/BG |
| Color | White |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | UNDERWEAR, PROTECTIVE PROCARE LG SZ44"-58" (18/BG 4BG/CS) |















