| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 8.8 × 4.6 in |
| Brand or Series | Sifoam® |
| Manufacturer | BSN Medical |
| MPN | 7279900 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 10/BX |
| Color | Black |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | SIFOAM PADDING 8X9" 10/BX |
Cast Padding, Casting, Wound Care
Sifoam™ Cast Padding
$223.76
Orthopedic Padding Undercast Sifoam® 8 X 9 Inch
SKU: 896631_BX
Categories: Cast Padding, Casting, Wound Care







