| Weight | 0.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4.2 × 2.22 in |
| Manufacturer | Tidi Products |
| MPN | 9307 |
| Item UOM | BG |
| Qty per sell | 100/BG |
| Country of Origin | Italy |
| Invoice Description | EJECTOR, SALIVA CLEAR W/BLU TIP 6" (100/BG 10BG/CS |
“AMSure® Specimen Container, 120 mL” has been added to your cart. View cart
Clinical Laboratory Accessories, Lab & Scientific Supplies
Tidi Products Saliva Ejector
$5.27
Saliva Ejector 6 Inch NonVented
SKU: 520113_BG
Categories: Clinical Laboratory Accessories, Lab & Scientific Supplies




