- Polypropylene back sheet
Incontinence, Underpads
Tidi® Underpad
$18.71
Procedure Underpad Tidi® 24 W X 36 L Inch Blue NonSterile
SKU: 465585_PK
Categories: Incontinence, Underpads
| Weight | 4.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.06 × 7.06 × 18 in |
| Brand or Series | Tidi® |
| Manufacturer | Tidi Products |
| MPN | 16651 |
| Item UOM | PK |
| Qty per sell | 1/PK |
| Material | 3-Ply Tissue / Poly Backing |
| Color | Blue |
| Country of Origin | China |
| Invoice Description | UNDERPAD, BLU 24"X36" (3PK/CS 50/PK) |






