- Freshens air and disperses airborne malodors often associated with sick rooms
- Spray and odoriferousness dissipates
- Nonaerosol delivery
“Heritage Medium Duty Trash Bag, 12-16 gal. Capacity” has been added to your cart. View cart
Cleaners & Deodorizers, Household
Medi-aire® Odor Neutralizer, 8 oz. Spray Bottle
$21.62
Odor Neutralizer Medi-aire®
SKU: 237465_EA
Categories: Cleaners & Deodorizers, Household
| Weight | 0.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 1.95 × 7.3 in |
| Brand or Series | Medi-aire® |
| Manufacturer | Bard |
| MPN | 7018A |
| Item UOM | EA |
| Qty per sell | 1/EA |
| Invoice Description | AIR FRESHENER, ODOR ELIM W/PUMP FRESH AIR 8OZ(12/C BARD |












