| Weight | 0.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 7 × 5 in |
| Brand or Series | Natura® |
| Manufacturer | Convatec |
| MPN | 421798 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 30/BX |
| Country of Origin | Slovak Republic |
| Invoice Description | POUCH, OST NATURA 2PC CLSD W/FILTER STD 8" 70MM (30/BX) |
“SenSura® Mio Two-Piece Drainable Opaque Filtered Ostomy Pouch, 40 mm Stoma” has been added to your cart. View cart
2-Piece Pouch, Ostomy
Natura® Two-Piece Closed End , 8 Inch Length,
$65.40
Filtered Ostomy Pouch Natura® Two-Piece System 8 Inch Length Closed End
SKU: 1160988_BX
Categories: 2-Piece Pouch, Ostomy





