| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 2 in |
| Brand or Series | Natura® + |
| Manufacturer | Convatec |
| MPN | 421682 |
| Item UOM | BX |
| Qty per sell | 30/BX |
| Color | Opaque |
| Country of Origin | Slovak Republic |
| Invoice Description | POUCH, OST NATURA 2PC CLSD W/FILTER STD 8" 57MM (30/BX) |
“New Image™ Flextend™ Skin Barrier” has been added to your cart. View cart
2-Piece Pouch, Ostomy
Natura® + Two-Piece Closed End Opaque Filtered Ostomy Pouch, 8 Inch Length
$65.40
Filtered Ostomy Pouch Natura® + Two-Piece System 8 Inch Length Closed End
SKU: 1160975_BX
Categories: 2-Piece Pouch, Ostomy





