| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.4 × 11.4 × 12.8 in |
| Brand or Series | Tidi® Ultiamte |
| Manufacturer | Tidi Products |
| MPN | 918312 |
| Item UOM | CS |
| Qty per sell | 50/CS |
| Material | Tissue |
| Color | White |
| Country of Origin | United States |
| Invoice Description | SHEET, DRAPE 3PLY TIS WHT 40"X90" (50/CS |
“Monoject™ Pharmacy Tray” has been added to your cart. View cart
Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies
Tidi® Ultimate General Purpose Drape
$35.53
General Purpose Drape Tidi® Ultiamte Patient Drape 40 W X 90 L Inch NonSterile
SKU: 355680_CS
Categories: Drapes, Sheets & Covers, Lab & Scientific Supplies





